E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

Ekodziecko - Ekorodzice - Ekodom !

E.K.O.dzieciak czyli Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność w świecie dziecka - poprzez warsztaty i spotkania indywidualne oraz stronę poświęconą naturalnym wyborom dla dziecka, rodziców i domu pragnie towarzyszyć Rodzicom w tych szczególnym momencie, kiedy pojawia się dziecko. Jest to okazją do refleksji, czy nasze otoczenie jest przyjazne zarówno dla małego istnienia, jak i dla nas samych i środowiska naturalnego. Dlatego piszemy na naszej stronie o sposobach bycia z dzieckiem, dzięki którym wzmacniamy z nim więź, a na warsztatach dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Najnowsze artykuły


Najnowsze artykuły


Porozumienie bez Przemocy dla Ciebie, związku i rodziny - cykl 5 warsztatów - Warszawa-Wilanów

„Mamo, czy łatwo jest wychować dziecko?” - córka, lat 9

Dla kogo:
Kurs jest stworzony dla rodziców i par pragnących wychowywać dzieci w duchu tak zwanym wolnościowym i par, które nie chcą zapomnieć, że najpierw byli oni sami we dwoje.

Słowo „wolnościowy” większości będzie się kojarzył zapewne z totalną swobodą, a może nawet z rozwydrzeniem lub brakiem granic. Adekwatnym określeniem byłoby wychowanie w duchu wolności i odpowiedzialności.Gdy złość nie pozwala na porozumienie - 13-14 października 2018 - Łódź

W grudniu w Łodzi w Pracowni 4 maski czas na refleksję, wiedzę i praktykę wokół empatii w rodzicielstwie w duchu Porozumienia bez Przemocy.Lato z Empatią - NVC Family Camp - 24.06.2017 - 30.06.2017

Zapraszamy Ciebie na wspólny wyjazd NVC FAMILY CAMP w idei Nonviolent Communication - NVC (Porozumienie bez Przemocy) w cudowne miejsce :)
To czas w którym w bezpiecznej atmosferze i wspierającym otoczeniu doświadczymy komunikacji z poziomu serca. To przestrzeń odpowiednia do praktykowania Porozumienia bez Przemocy, uważności, kontaktu z przyrodą i z samym sobą, doświadczania wspólnoty opartej na akceptacji i otwartości.
Warunki są skromne ale wystarczające do po prostu bycia i doświadczania NVC.

Codziennie rano przed śniadaniem zainteresowani będą mogli uczestniczyć we wspólnej praktyce asan jogi i w medytacji (dodatkowa opcja).


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak