E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

EKODZIECIAK POLECA: PODSTAWOWY KURS „ORIGINAL PLAY”® 24-25.04.2010 - Warszawa

Original Play jest sposobem na bycie z dzieckiem. Założenia Original Play są obecne także w ramach warsztatów Pozytywne Rodzicielstwo prowadzonych przez Ekodzieciaka.

Dla chcących poznać ją głębiej polecamy Podstawowy kurs „ORIGINAL PLAY”® z autorem programu dr O. Fredem Donaldsonem, światowej sławy specjalistą w zastosowaniu zabawy, w zapobieganiu i radzeniu sobie z agresją, konfliktami i przemocą.

Program „Original Play”® dostarcza wiedzy i konkretnych umiejętności rozwiązywania poprzez „pierwotną zabawę” konfliktów, problemów agresji, wykorzystywania i rywalizacji.

Program uczy jak bez agresji i innych negatywnych schematów reagowania można radzić sobie z trudnymi sytuacjami wychowawczymi i opiekuńczymi, jak wzmocnić w dziecku poczucie bezpieczeństwa i poczucie bycia kochanym.

„Original Play”® to niezwykła okazja dla tych osób, które chcą poprawić i wzmocnić pozytywne relacje w swoim najbliższym otoczeniu, w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

Kurs ma charakter warsztatowy i przeznaczony jest dla: rodziców, nauczycieli, wychowawców, pedagogów, psychologów, terapeutów, osób zajmujących się profesjonalną pomocą dzieciom i dorosłym.

Kontakt i zapisy: jola@originalplay.pl, www.originalplay.eu


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Wydarzenia   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak