E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

Empatia dla konfliktu w czasie Konferencji Empatii w Katowicach

Empatia dla konfliktu (o towarzyszeniu dzieciom w konflikcie) - spotkanie z Magdaleną Sendor, mamą 2 dzieci i certyfikowaną trenerką PBP.

U części osób, gdy słyszą słowo konflikt, pojawiają się dreszcze niepokoju, u części chęć ucieczki lub zniknięcia, a u części pojawia się tajemniczy uśmiech. W czasie tego warsztatu będziemy chcieli dotrzeć do motywacji każdej z tych części i zobaczyć, czy aby przypadkiem nie czeka tam na nas jakiś prezent.

Magdalena Sendor jest certyfikowaną trenerką PBP, mediatorka i coachem.

Dzieli się Żyrafim Językiem w środowisku rodziców, personelu medycznego, przedszkoli i szkół jak i firm.

Prowadząc szkolenia, mediacje i coaching szuka wraz ze swoimi Klientami tego unikalnego poczucia: bycia w harmonii z samym sobą i z innymi.

Przez ostatnie dwa lata, ponownie dzięki własnym dzieciom, realizującym obowiązek szkolny w edukacji domowej, wiele swojej ciekawości i uwagi daje tematyce edukacji i pracy w poczuciu wolności i odpowiedzialności.

Ponadto jest założycielką strony dla rodziców o alternatywnych sposobach bycia z dzieckiem - Ekodzieciak.pl, autorką książek, między innymi "Dogadać się z dzieckiem. Coaching. Empatia. Rodzicielstwo." (CoJaNaTo, 2013) i bloga dogadacsiezdzieckiem.blogspot.com

Konferencja Empatii


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Wydarzenia   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak