E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

Gdy dziecko robi „głupoty” - spotkanie z Magdaleną Sendor - Piaseczno - 25.10.2015

Zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Sendor, trenerką Porozumienia Bez Przemocy, w ramach Tygodnia Bliskości.

Dzieci robią różne rzeczy. Czasami te "głupoty" nas śmieszą jak wrzucenie kota do wanny aby sprawdzić czy będzie pływał a czasami złoszczą jak podpisanie imieniem niezmywalnym flamastrem mebli w pokoju gościnnym. Za każdą czynnością stoi jednak coś ważnego - potrzeba.

Niejednokrotnie jest nam ją bardzo trudno dostrzec, zrozumieć. Gdy jednak nam się to uda, wiele sytuacji możemy zmienić w dialog zamiast pogłębiać się w konflikcie.

W czasie 2 godzinnego spotkania zapraszam Cię do przyjrzenia się jak zamieniać nasze codzienne sytuacje w głębsze poznawanie się, szukanie nowych rozwiązań i w efekcie przyjazną atmosferę domu.

A wszystko to na bazie Porozumienia Bez Przemocy (PBP, ang. Nonviolent Communication) Marshalla B. Rosenberga czyli Języka Serca.

Podczas spotkania będzie minimum teorii i maksimum praktyki. Najchętniej na Waszych przykładach. Zachęcamy więc do wzięcia ze sobą odwagi do dzielenia się i przyglądania tego, co w nas trudne.

Prowadzenie:
Magdalena Sendor, trenerka PBP certyfikowana przez Cnvc.org, coach i mediatorka, współautorka książki "Dogadać się z dzieckiem. Coaching. Empatia. Rodzicielstwo" oraz "Noś swoje dziecko. Dlaczego, jak i w czym?" Założycielka strony Ekodzieciak.pl oraz współzałożycielka Akademii Noszenia Dzieci. Więcej dowiesz się na: www.ekodzieciak.pl

Termin:
25 października, o godzinie 15:00

Miejsce:
Żłobek Mlekusie, ul. Chyliczkowska 36, 05-500 Piaseczno

Na spotkanie obowiązują zapisy: kontakt@doulapowiatpiaseczno.pl
Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie odbędzie się gdy zbierze się odpowiednia ilość chętnych.

Obowiązuje wpłata będąca rezerwacją miejsca - informacje po zgłoszeniu się na @
Cena: 40 zł osoba, 60 zł para


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Wydarzenia   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak