E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

Kobieta i Natura

Fundacja Kobieta i Natura z Wrocławia

Fundacja Kobieta i Natura zastała powołana, by pomagać ludziom w wykorzystaniu potencjału i mądrości ich ciała. Działalność Fundacji opiera się na wieloletnim doświaczeniu dr n. med. Preeti Agrawal, która zajmuje się profilaktyką zdrowia w duchu medycyny holistycznej. Medycyna holistyczna łączy aspekt fizyczny, emocjonalny i duchowy. Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP).


Misja

Zmiana świadomości w zakresie wpływu i odpowiedzialności za własne zdrowie. Dostarczanie wiedzy i umiejętności, które pomogą zachować zdrowie fizyczne i psychiczne. Łączenie osiągnięć nowoczesnej medycyny z wiedzą i mądrością medycyny naturalnej. Szkolenia, wykłady, spotkania i zajęcia warsztatowe oraz konsultacje. Akcje i kampanie społeczne promujące zdrowy styl życia i szacunek do środowiska naturalnego. Działalność wydawniczą (książki, czasopisma, broszury, materiały audiowizualne).

Strona Fundacji


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Nasi partnerzy  Prace redakcyjne Kluby, szkoły rodzenia, fundacje   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak