E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

Indywidualne konsultacje chustowe

Pod okiem doświadczonego doradcy dowiesz się jak nosić w chuście tkanej, kółkowej lub nosidle miękkim. Będziesz mógł zadać każde pytanie i rozwjać ewentualne wątpliowści w kwestii noszenia.

Nosiłam dwoje własnych dzieci, od 2007 r. uczę innych rodziców, a od 2010 r. lat szkolę innych doradców w ramach Akademii Noszenia Dzieci

Dlaczego konsultacja indywidualna?

W czasie indywidualnej konsultacji doradca dopasuje idealne wiązania do Twoich i dziecka potrzeb. Są one szczególnie polecane dla rodziców noworodków, którzy chcą jak najszybciej po urodzeniu zacząć nosić dziecko. Ale również dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Współpracujemy z fizjoterapeutą, z którym konsultujemy poważniejsze przypadki.

Zalety:
- czas trwania zależny od Twoich potrzeb, zazwyczaj 1,5 godz., co może być ważne w przypadku najmniejszych dzieci, które w czasie grupowych zajęć mogą czuć się źle,
- otrzymujesz odpowiedź na Twoje konkretne potrzeby,
- u siebie w domu, w Twoim rytmie uczysz się nosić dziecko.

Koszt: Jeśli konsultacja odbywa się u Państwa w domu konsultacja kosztuje 150 zł. Jeśli u nas w domu - 130 zł.

Doradca noszenia przekazuje wiedzę o noszeniu dzieci w chustach i nosidłach ergonomicznych w kontekście noszenia dzieci zdrowych i o prawidłowym rozwoju motorycznym. Przed rozpoczęciem regularnego i noszenia dziecka, a zwłaszcza niemowlęcia, zalecamy profilaktyczną konsultację u fizjoterapeuty zawierającą min. tzw. instruktaż pielęgnacyjny i ocenę rozwoju motorycznego dziecka.

Wiązania pokazywane na warsztatach i konsultacjach są bezpieczne i stabilne pod warunkiem prawidłowego ich wykonywania, zachowania prawidłowej pozycji dziecka, odpowiedniego dociągnięcia chusty oraz wprowadzania ich do pielęgnacji dziecka w sposób zrównoważony i odpowiadający na potrzeby dziecka i opiekuna.


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Warsztaty dla rodziców   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak