E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

Słowo ma znaczenie - kurs online dla rodziców

Polecamy nasz kurs dla rodziców online stworzony we współpracy z Fundacja Rodzice Przyszłości oraz Magdaleną Sendor i Joanną Berendt „SŁOWO MA ZNACZENIE – jak porozumieć się z dzieckiem”. Kurs bazuje na podejściu Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent communication) i coachingu.

Zawiera inne ćwiczenia i zagadnienia niż w książce "Dogadać się z dzieckiem" – choć wszystko nadal w obrębie budowanie relacji rodzic-dziecko opartej na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i bezwarunkowej akceptacji, relacji która jest wspierająca zarówno dla dziecka, jak i dorosłego.

Kurs idzie z duchem obecnych czasów bo wykorzystuje nowe technologie: są ćwiczenia do wypełniania, filmiku, diagramy, scenki.

Kurs zawiera 12 lekcji, które można wykonywać we własnym tempie. Ważne – kurs zawiera całkiem spora dawkę wiedzy i inspiracji a jednocześnie jako, że dotyczy rodziców i ich dzieci wiele ćwiczeń jest w duchu coachingu czyli to uczestnik kursu potrzebuje je zrobić by miało to realne korzyści dla jego i jego relacji z dzieckiem.

Kurs jest dostępny tutaj.

Jeśli uznacie, że komuś z Was lub komuś kogo znacie taki kurs mógłby pomóc by czerpać więcej radości z rodzicielstwa będziemy wdzięczne polecenie. Zależy nam by z kursem dotrzeć do szerokiego grona rodziców – bo forma internetowa pozwala skorzystać z niego rodzicom o dowolnej porze dnia i nocy bez względu na miejsce zamieszkania.


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Warsztaty dla rodziców   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak