E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

Szkoła Językowa Bingo School

To nie jest reklama a rekomendacja. Znamy bowiem dobrze osobę, która założyła i prowadzi szkołę BINGOschool, która specjalizuje się w kursach językowych dla dzieci od 4 do 12 roku życia. Prowadzi również kursy i lekcje indywidualne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej oraz dla osób dorosłych. W Warszawie ma dwie placówki.

Dowiedz się więcej o szkole i o tym jak uczy.

BINGO to marka z tradycjami, zainicjowana w 1998 roku przez Annę Wieczorek (www.annawieczorek.pl), autorkę serii podręczników i wielu innych publikacji do nauki języka angielskiego. BINGO gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność nauczania języków obcych, co potwierdza certyfikat European Language Label, przyznany marce w 2007 roku przez Komisję Europejską za autorski projekt językowy dla dzieci.

BINGOschool specjalizuje się w kursach językowych dla dzieci od 4 do 12 roku życia. Prowadzi również kursy i lekcje indywidualne dla gimnazjalistów, licealistów i osób dorosłych.

Nauka języka angielskiego metodą BINGO to rzetelne przygotowanie uczniów do swobodnego posługiwania się językiem angielskim dla celów komunikacyjnych, a także przygotowanie ich do zdania egzaminów językowych.

BINGOschool posiada autorskie publikacje do nauki ęzyka angielskiego wydane we współpracy z Cambridge University Press oraz Wydawnictwem PWN.

We współpracy z Towarzystwem Przyjaźni Polsko-Francuskiej i Radiem Bajka, BINGOschool prowadzi Bajkową Szkołę Poliglotów. Oprócz angielskiego, można się tu uczyć języków: francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz niemieckiego.

BINGOschool jest marką w firmie BINGOedu-time Anna Wieczorek. Posiada 2 lokalizacje w Warszawie:

1) BINGOschool-Bracka
ul. Bracka 5/9
00-501 Warszawa
tel. 601 995 010
e-mail: biuro@bingoedu.com

2) BINGOschool-Opaczewska
ul. Opaczewska 43/202
02-201 Warszawa
tel. 530 802 803
e-mail: school@bingoedu.com

Link do strony BingoSchool


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Nasi partnerzy  Prace redakcyjne Kluby, szkoły rodzenia, fundacje   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak