E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

Wyjątkowy warsztat łączący NVC z neurobiologią - Sarah Peyton - luty 2015, Rajszew

To będzie niezwykły warsztat. Dlaczego?
Po pierwsze Sarah Peyton od lat jest certyfikowaną trenerką CNVC i jednocześnie zajmuje się badaniami nad mózgiem. To naprawdę niecodzienne i wartościowe połączenie.
Po drugie od trzech lat różne osoby podejmują się prób zaproszenia amerykańskiej trenerki do Europy by mogła pokazać niecodzienne połączenie Porozumienia bez Przemocy z neurobiologią. I oto się udało!

Warsztat z SARAH’Ą PEYTON odbędzie się w dniach 26.02.2015-03.03.2015 pod Warszawą w Rajszewie.

Dlaczego połączenie NVC i neurobiologii?
Na warsztat zapraszamy zarówno osoby, które zajmują się Porozumieniem bez Przemocy od jakiegoś czasu jak i osoby, które zaczynają swoją przygodę z tym praktykowaniem empatii i rozwijaniem umiejętności budowania relacji z innymi i samym sobą opartego na otwartym sercu i świadomości uczuć i potrzeb.

Gdy praktykujemy empatyczny kontakt zdarzają się sytuacje, gdy pomimo prób znajdowania i odgadywania potrzeb nie nawiązujemy kontaktu. Ciało i serce nadal pozostają zamknięte i trudno jest uzyskać porozumienie. Tu właśnie pomocna staje się neurobiologia i zrozumienie jak działa nasz mózg, co wspiera ustalanie kontaktu a co niekoniecznie z punktu widzenia badań nad mózgiem.

Warsztat dostarczy uczestnikom:
• Wiedzy o tym, jak działa nasz mózg
• Możliwości zobaczenia i doświadczenia procesów, które uwalniają emocjonalny ból po trudnych przeżyciach
• Informacji, gdzie w układzie nerwowym doświadczamy miłości i empatii i jak te procesy są ze sobą połączone
• Refleksji na temat jak korzystać z tej wiedzy i umiejętności po warsztacie by żyć szczęśliwym pełnym życiem i rozwijać swój potencjał.

Sarah Peyton została zaproszona przez zaprzyjaźnioną z Ekodzieciakiem Fundację Nowych Możliwości EQUANTE a organizacją zajęły się Asia Berendt oraz Pernille Plantener, duńska certyfikowana trenerka NVC

Więcej informacji o warsztacie zajdziecie tutaj.

Formularz do zapisów tutaj.


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Wydarzenia   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak