E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

Warsztaty POZYTYWNE RODZICIELSTWO DLA OJCÓW - Warszawa - Targówek 11 lutego 2012


Kolejna odsłona warsztatu wspierającego empatyczną komunikację w kontaktach z dziećmi - tym razem TYLKO DLA OJCÓW (jedynymi mamami będą prowadzące).

Czas trwania: 5 godzin
Liczba uczestników: min 5 – maks 12 osób
Termin: 11.02.2012r, sobota, godziny: 13:00-18:00
Miejsce: Edukado Targówek
Cena: 190 zł
Zapisy: targowek [at] edukado.pl, tel. 604 44 11 00

Zobacz opis warsztatów

Ten warsztat będzie poprowadzony przez dwie trenerki:

Magdalena Sendor - jest założycielką strony dla rodziców o alternatywnych sposobach bycia z dzieckiem – Ekodzieciak.pl, która działa od 2006 r. oraz Akademii Noszenia Dzieci; absolwentką rocznego studium Porozumienie Bez Przemocy (organizowanego przez Dojrzewalnię Róż) oraz kursu dla trenerów Treningu Skutecznego Rodzica (organizowanego przez Gordon Training International). Ukończyła również Intensywny Kurs Mediacji według Porozumienia bez Przemocy. Prywatnie - mama dwójki dzieci – 5 lata i 2 rok. Od ponad 3 lat prowadzi warsztaty dla rodziców.

Joanna Berendt - jest coachem, trenerem. Specjalizuje się w pracy z kobietami, które są aktywne zawodowo i są matkami. Prowadzi sesje i warsztaty z coachingu rodzicielskiego, wspierając rodziców w odnalezieniu poczucia celu, siły i pasji w wyzwaniach dnia codziennego. W życiu ceni otwartość i ciekawość życia, bycie sobą oraz poczucie humoru. Pasjonuje ją Porozumienie bez Przemocy nie tylko jako sposób Komunikacji, ale stylu odbierania świata i nawiązywania relacji. W codziennych wyzwaniach inspirację czerpie z podejścia coachingowego zorientowanego na rozwiązania, które jest dla niej swoistym drogowskazem w życiu. Ukończyła miedzy innymi kurs „The Art and Science of Coaching” (Erickson Collage i Wszechnica UJ), Szkołę Trenerów Rozwoju Kompetencji Trenerskich (Wszechnica UJ), Studium Nonviolent Comunication (Dojrzewalnia Róż w oparciu o prace Marshalla Rosenberga). Posiada dyplom Erickson Professional Coach, a także certyfikat Zen coacha oraz trenera NLP.


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Wydarzenia   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak