E.K.O.dzieciak

Edukacja Komunikacja Odpowiedzialność

warsztaty Komunikacja z partnerem wokół spraw dotyczących dzieci w ramach 25. Festiwalu Progressteron 14.01.2012

Kobiety, które są partnerkami, ale i matkami będą miały okazję do przyjrzenia się swoim schematom komunikacyjnym w relacji z partnerem w sprawach dotyczących dzieci. W czasie warsztatu będą mogły podzielić swoim doświadczeniem z innymi uczestniczkami, wejrzeć i uświadomić sobie jak porozumiewają się dziś i na czym im najbardziej zależy w komunikacji z partnerem.

Celem zajęć jest zainpirowanie kobiet-matek, jak może może zareagować, gdy znajduje się w sytuacji rozbieżności zdań z partnerem o sprawach dotyczących dzieci. Chcemy, aby uświadomiły sobie i uchwyciły momenty wchodzenia w daną postawę komunikacyjną, szukanie potrzeb i mówienie z ich poziomu.

Prowadzące:
Maja Garlińska
Animatorka kultury, polonistka (pisywała do Nowego Życia Gospodarczego, Wiadomości Handlowych i Eurologistics). Ukończyła Szkołę Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Szczególnie bliskie są jej tematy: brak asertywności i zmiana tej postawy, świadome formy komunikacji międzyosobowej, odszukiwanie i umacnianie własnego „ja” oraz formy walki ze stresem. Z zamiłowania wokalistka jazzowa. Hobby: joga. Prywatnie mama Nikodema i Oskara.

Magdalena Sendor – trenerka, mediatorka, założycielka strony dla rodziców o alternatywnych sposobach bycia z dzieckiem – Ekodzieciak.pl, która działa od 2006 r. Od 2007r. prowadzi warsztaty dla rodziców budujące więź rodzic-dziecko: chustonoszenia, masażu Shantala, Pozytywnego Rodzicielstwa. Współzałożycielka i trener Akademii Noszenia Dzieci, pierwszej polskiej szkoły dla doradców noszenia (2010) oraz autorka książki "Noś swoje dziecko. Dlaczego, jak i w czym" (wyd. Harmonia, 2008).

Magdalena Sendor – trenerka, mediatorka, założycielka strony dla rodziców o alternatywnych sposobach bycia z dzieckiem – Ekodzieciak.pl, która działa od 2006 r.
Od 2007r. prowadzi warsztaty dla rodziców budujące więź rodzic-dziecko: chustonoszenia, masażu Shantala, Pozytywnego Rodzicielstwa. Współzałożycielka i trener Akademii Noszenia Dzieci, pierwszej polskiej szkoły dla doradców noszenia (2010) oraz autorka książki "Noś swoje dziecko. Dlaczego, jak i w czym" (wyd. Harmonia, 2008).
Gorąca zwolenniczka świadomej, empatycznej komunikacji i Porozumienia bez Przemocy (NVC) - ukończyła Studium Porozumienie Bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga (2008-2009), Trening Skutecznego Rodzica Thomasa Gordona (2008), Intensywny Kurs Mediacji wg Porozumienia Bez Przemocy (2010-2011), kurs Współpraca w organizacjach - Porozumienie Bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga (2011)

Zapisy: na stronie 25. Festiwalu Progressteron

Termin: 14 kwietnia 2012 r. (sobota)
Godz. 10:00-13:00
Miejsce: Warszawa, Poradnia MOP, ul. Boryszewska 4


sensoria.edu.pl Strona główna | Kontakt | Mapa strony | Prace redakcyjne Prace redakcyjne Wydarzenia   ?

Strona zrealizowana przy pomocy SPIP 3.0.17 + AHUNTSIC

© Ekodzieciak