Czego nie pominąć w wyprawce dla malucha?

0
971

Przyjście na świat człowieka, to wielka rzecz. Chcemy go przywitać godnie, kompletujemy niezbędne przedmioty, wyposażenie i z dużą niecierpliwością odliczamy dni do rozwiązania ciąży. Młodzi rodzice, w znaczeniu oczekiwania na pierwsze dziecko, mogą mieć wątpliwości co kupić i gdzie szukać pomysłów, produktów i inspiracji.

Wyprawkę dla dziecka najlepiej zacząć od sporządzenia listy. Wtedy łatwiej zorganizować zakupy, zaplanować wydatki i rozłożyć wszystko w czasie.

Jeżeli wyprawka to tylko w bebetu.pl

Bebetu.pl to sklep online przeznaczony dla rodziców i dzieci, gdzie można skompletować większość potrzebnych produktów i akcesoriów. Mnogość marek, atrakcyjność cen i szeroki asortyment sprawiają, że Bebetu to idealne miejsce dla przyszłych rodziców. Sklep bebetu.pl dba nie tylko o najmłodsze, dopiero co narodzone pociechy, ale dorasta razem z nimi przez wiele lat, dając możliwość rozwoju, zabawy i odpoczynku. 

Co musi znaleźć się w wyprawce dla malucha?

Jak każdy człowiek, narodzony potomek je, śpi, bierze kąpiel, wychodzi na spacery, potrzebuje rozrywki, zabawy i edukacji. Na liście zakupów nie może zabraknąć:

  • przyborów do kąpieli i pielęgnacji (wanienki, delikatnego płynu do kąpieli, szczotki do włosów, balsamu nawilżającego, termometru do wody, nożyczek do paznokci, delikatnego ręcznika, który ogrzeje malucha po wyjściu z wody i szybko wchłonie kropelki z mokrego ciała),
  • akcesoriów do karmienia (butelka na mleko, butelka na wodę czy herbatkę, kubek niekapek, śliniaki, pieluszki tetrowe albo innego rodzaju ściereczki, poduszka do karmienia dla mamy)
  • wyposażenia na spacer (wózek, ciepłe i cieńsze kocyki lub otulacze, sensoryczne pluszaki i zawieszki do wózka, które umilą maluchowi każde wyjście, torba dla mamy, w której zabierze ze sobą niezbędne rzeczy)
  • zabawek (karuzela do łóżeczka, maskotki sensoryczne, książeczki, mata edukacyjna, siedzisko przenośne, gdzie malucha będzie można przemieszczać bezpiecznie po mieszkaniu i mieć go zawsze przy sobie)

Sklep bebetu.pl, zadba o niemalże każdy szczegół wyprawki dla najmłodszego członka rodziny. Dzięki temu szybko i wygodnie skompletujesz najpotrzebniejsze rzeczy i w spokoju będziesz mogła oczekiwać na wyznaczony termin porodu wiedząc, że wszystko jest gotowe i zaplanowane.

Dodaj komentarz