Siła po stronie natury – duże świece zapachowe Bridgewater Candle

0
1650

Jeśli uwielbiamy palić świece oraz chcemy rozkoszować się ich wspaniałym aromatem to warto wybrać te lepsze jakościowo. Dlaczego? Przede wszystkim kluczowy jest dobry gatunkowo wosk. Klasyczne świece parafinowe podczas spalania uwalniają szkodliwe substancje, których chyba nikt z nas nie chciałby wdychać.

Wystarczy tylko sięgnąć po naturalne rozwiązania, aby móc cieszyć się wspaniałym zapachem roznoszącym się delikatnie po naszym mieszkaniu.

Jakie świece wybrać?

Właśnie dlatego powstały duże świece Bridgewater Candle, które składają się z wysokiej jakości wosku sojowego oraz specjalnie skomponowanych nut zapachowych, które wręcz poprawiają nasze samopoczucie, a także pomagają nam się odprężyć.

Czy rodzaj knota ma znaczenie?

W klasycznych świecach bardzo często używa się knotów z domieszką ołowiu, który jest bardzo szkodliwy dla zdrowia. W świecach Bridgewater Candle został zanurzony bawełniany knot, dlatego możemy mieć pewność, że będzie dla nas całkowicie bezpieczny. Dzięki temu rozwiązaniu świeca pali się równomiernie oraz stabilnie.

Jak długo będzie paliła się duża świeca zapachowa Bridgewater Candle?

Zamknięta w eleganckim, szklanym słoju świeca o pojemności 524g w przybliżeniu będzie paliła się do 170 godzin. Warto pamiętać, aby nie gasić świecy za wcześnie! Trzeba ją palić do momentu, w którym wosk roztopi się aż do krawędzi słoja. Unikniemy wtedy charakterystycznego tunelu tworzącego się w głębi świecy i pozwoli nam to cieszyć się jej aromatem aż do samego końca.

Efektowny pomysł na prezent

To wspaniały moment, aby obdarować bliską osobę zapachami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających pasjonatów aromaterapii. Duże świece Bridgewater Candle są uniwersalne i z pewnością sprawdzą się na wiele okazji. Będą fenomenalnym podarunkiem na walentynki dla naszej drugiej połówki, zachwycą także naszych rodziców czy dziadków. Świece z uwagi na eleganckie i wytworne słoje, będą również ozdobą naszych mieszkań.

Leave a reply